• Index
  •  » Admini
  •  » Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

#16 2007-06-30 10:51:16

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

Nastu wez idz ty lepiej Nastukaj sie w ten pusty leb Wez ty czlowieku pomysl zanim cos napiszesz bo juz mnie denerwuje Kurde ile ty masz lat dziecko . Nie Podoba ci co napisalem To nie czytaj juz mnie denerwujesz czlowieku Zal mi ciebie i Tyle ALE NIE MA TO JA CiOtErS.cS. Ty n3rv masz cos do mnie ten temat juz jest dawno zamknienty czlowieku pomys jesli potrafisz A jesli chodzi ci o tamten temat Cioteczko to nie ja go zaczelem tylko St3lma wiec do mnie pretensji nie miej a do ciebie nic nie pisalem wez  idz i sie ogarnij. A wracajac do stelmy teraz tylko nie wejde na Fragordie to dostaje Bana Za free A od kogo oczywiscie od szanownego pana STELMy

Ostatnio edytowany przez Kuczyk (2007-06-30 10:58:35)

Offline

 

#17 2007-07-02 01:42:29

n3rv

Starszy szeregowiec

Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

temat nie jest zamkniety bo  nie przeprosiles tylko skasowales posty jak pozadna 16letnia netowa pipa

Offline

 

#18 2007-07-02 11:11:29

rico

Generał broni

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 245
Punktów :   -15 

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

ty cwaniak z cziters.cs pisz sobie gdzie indziej jak masz cos do kuczyka a nie forum zasmiecasz!!

Offline

 

#19 2007-11-23 18:23:54

aka

Szeregowiec

Zarejestrowany: 2007-11-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

ma za mało doswiadczenia na ADMINA       slucha kazdego , nawet  10'latka  , ktory oskarzy o czity.

Offline

 

#20 2007-11-23 18:26:44

rico

Generał broni

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 245
Punktów :   -15 

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

kurde aka czy powiedzialem ze masz cheaty? nie, dostales bana tylko dlatego ze chwilami nie grales itd. ehh....

Offline

 

#21 2007-12-20 08:12:49

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

aka zagrales raz na serwie a sie udzielasz w temacie jak ten temat juz jest zamkniety

Offline

 

#22 2007-12-20 20:59:54

dex

Szeregowiec

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

Witam !!
Grałem dzisiaj na tym serverze na mapie Westwood w CT
niejaki rico po tym jak zabiłem go z awp nazwał mnie kamperem
w następnej rundzie udało mu mnie się zabić i zaraz po tym ujrzałem na monitorze na różowo napisane : rico : frajerze
domyślam się ze te słowa były kierowane do mnie
potem jeszcze raz wyzwał mnie od frajera i to w dodatku zajeb...go
sorki ale chyba każdy by jego w takiej sytuacji wyzywał co tez zrobiłem
napisał że za kampienie dostaje bana no i za obraze admina
ale to on zaczął mnie wyzywać a poza tym po tym jak mnie zabił poszedł podniusł moje awp i stał na respie ct przez ok minute zamiast iść po pake żeby podłożyć, więc chyba on też kampił
zostałem zbanowany ale ponieważ mam neo wszedłem zpowrotem na serv i ten PRO-rico-GRACZ zabijał mnie na poczatku każdej rundy
Myśle że taki koleś nie zasługuje na miano admina, bo mszczenie się na graczach którzy maja lepsze staty nie jest chyba na miejscu
a nie trudno mieć lepsze od niego staty bo koleś naprawde gra żalowo

na koniec jeszcze dodam że gdy zmienił mape na dust2 napisał mi że mam nie grać z awp bo dostane znowu bana

Offline

 

#23 2007-12-21 08:21:09

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

Dziwne Ja bylem na serwie i nie widzialem a to ze bana dostales to prawda bo stales i kampiles w jednym miejscu wykaz sie incjatywa i przeczytaj regulamin bardzo cie prosze

Offline

 

#24 2007-12-21 09:09:20

dex

Szeregowiec

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

Kuczyk nie kampiłem w jednym miejscu tylko w kilku czekałem aż wyjdzie TT bo słyszałem że idzie
ale nie wiem czy znasz zadania mapy bo CT ma chyba bronić bs-ów a nie latać bez sesnu po mapie
a z waszego respa tez kilku zabiłem więc chyba nie masz racji
a poza tym to ten rico zamiast klaść pake sobie z awp kampił i przez to TT przegrało
a tak wogóle to jak już awp kupie to co mam z nim robić ?? biec do was na respa ?? pomyśl zanim coś napiszesz
tutaj kłania się znajopmość podstaw CS-a ale widze że niektórym są one obce
proponuje tym panom wejśc na serwery steam i tam sie skarżyć ze kampi CT na mapie de_westwood, z tego co wiem to zostaniecie solidnie wyśmiani
a to że po prostu brakuje wam umiejętności(mówię tu o rico i chyba o Kuczyk bo widze ze on też uważa że CT ma latać po mapie zamiast bronić bs-a) próbujecie sobie wynagrodzić czymś innym, np wyzywaniem innych albo banowaniem
PO PROSTU ŻAL tego śmiesznego admina
Może głowny admin powinien mu wytłumaczyć podstawy CS-a albo w google proponuje rico wpisać "cele mapy CS" i powinno ci pokazzać ie kilka cennych dla ciebie informacji
Pozdro i poćwicz rico bo widać u ciebie ogromne braki

Offline

 

#25 2007-12-21 10:22:05

zaqos

Administrator

5177940
Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 106
Punktów :   

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

Ok wasze żale przeczytałem skontaktuje sie z resztą adminów i podejmę decyzje
pozdrawiam


http://www.game-monitor.com/server-stat-image/0/FFFFFF/000000/0000FF/000000/84.201.212.131:27015.png

Offline

 

#26 2007-12-21 20:11:51

rico

Generał broni

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 245
Punktów :   -15 

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

ojojojoojoj nie ladnie tak pisac na kogos jak on o tym nie wie.
Co do dexa to tak:
po 1 mial juz kiedys bana nawet chyba przez seba czy zaqosa bo pamietam ze pisal mi na gg czy cos
po 2 stales i kampiles, ludzi pisali ze kampisz, jestes lamą, ty nic, napisalem ct nie kampic, ct dalej kampi, wiec zdenerwowalem sie na ciebie gdyz nie zastosowales sie do prosby admina i zabilem cie i zabralem twoje lezace na dachu i zaczalem kampic jak to ty robiles aby pokazac ci jakie jest to denerwujace.
Radze zajrzec do slownika nie ma takiego slowa jak "zalowy"
wlasnie gowniarze ktorzy jeszze nie wiedza co to jest maszynka pisza zal, zal.pl, zalowy itd. skad sie biora tak dziwne slowa?
Zreszta jest to serwer FFA, kazdy strzela gdzie popadnie.
P.S. Nikt nie gra tutaj zeby pograc dla przyjemnosci(jest kilka wyjatkow razem ze mna) tylko dla statystyk, ehh, jak jeden ma -1 za zabijanie swoich to disconnect i conect zeby miec lepsze statystyki.
Wlasnie dzisiaj dostal jeden za to bana czasowego....
Co do opini adminow: zawwsze jest wszsystko ok, poprostu nie lamiemy zasad!!. Pozdrawiam!

Offline

 

#27 2007-12-21 20:17:00

rico

Generał broni

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 245
Punktów :   -15 

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

aha i jeszcze jedna uwaga i prosze sobie ja zapamietac!!
ADMINISTRATOR NA SERWERZE JEST OD PILNOWANIA PORZADKU A NIE DAWANIA PRZYKLADU JAK DOBRZE GRAC!!!
nie zawsze zdaze zabic kogos, bo wlasnie musze kogos zbanowac badz cos innego jeszcze!!

Offline

 

#28 2007-12-22 08:07:50

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

Dodatkowo to nie jest miejsce na Pisanie o tym jak mi sie wydaje to ten post powinien sie znalesc w innym temacie

Offline

 

#29 2007-12-22 10:59:25

dex

Szeregowiec

Zarejestrowany: 2007-12-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

rico sam piszesz ze to FFA więc nie ma zasad a CT może raszować a tym bardziej kampić
a co do bana to grałem na tym serwerze wtedy co mnie obrażałeś pierwszy raz więc to nie ja miałęm bana, a poza tym jakbym to ja dostał bana to nie prosiłbym się nikogo o odbanowanie bo mam neo i zmienne ip lamo, jakbyś przeczytał post wcześniej to byś wiedział i z tego wnioskuje ze albo jesteś jakiś niekumaty albo piszesz bzdury żeby kogoś oczernić
a co do tego że kampiłeś z moim awp lamo to ty grałeś w tt i miałeś bombe podłożyć a nie jak idiota z awp na dachu stać i czekać aż czas minie i tt przegra
i rico naprawde proponuje dobrze przyswoić zasady CS-a bo śmieszne jest jak ktoś na mapach typu de_  sapie do CT ża kampi bo na tych mapach LAMO TAKIE ZADANIE MA CT !!
i nie kampiłem cały czas bo na waszym respie też kilku zabiłem a to że nie potrafisz logicznie myśleć i biegasz na pałe po mapie to nie miej pretensji ze ktoś ma lepsze staty
sory rico prograczu ale nie widziałem jeszcze nikogo kto by kupował AWP po to aby raszowac albo bez sensu biegać po całej mapie
a co do tego czy ty łamiesz zasady ?? tak łamiesz bo zacząleś mnie obrażać, a jak ci się nnie podobał mój styl gry w CT to trzeba było mnie do TT przenieść to tam bym nie mógł niby kampić, ale ty chyba masz braki w główce i nie wpadłeś na taki pomysł
JESZCZE RAZ rico PROPONUJE POĆWICZYC A SZCZEGÓLNIE POLECAM PRZYSWOJENIE ZASAD NA POSZCZEGÓLNYCH MAPACH !!!

Offline

 

#30 2007-12-22 11:12:05

rico

Generał broni

Zarejestrowany: 2007-01-22
Posty: 245
Punktów :   -15 

Re: Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

a ja ci proponuje nie wchodzenie na serwer. BAN!!

Offline

 
  • Index
  •  » Admini
  •  » Czy Rico powinien dalej być administratorem na serwerze FragOrDie??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora